Darbeli Kırıcı

CWP darbeli kırıcıları yumuşak ve orta sertlikte malzemelerin yüksek verim ve küçültme oranlarıyla kırılması için kullanılırlar. CWP darbeli kırıcıları düşük sermaye ve işletme maliyetleri sunar ve maksimum performans sağlar.

CWP Darbeli Kırıcıları ağır rotorlar kullanır. Bu rotorlar daha fazla kuvvetle, daha uzun dayanıklılıkla ve daha etkin kırma ile çalışmaları için sağlam bir yapıda üretilirler.

CWP tasarımı darbeli kırıcılar parçalar arasındaki aşınmayı dengelemek ve aşınma parçalarından sağlanan verimi maksimize etmek için birbiri yerine değiştirilebilen aşınma parçaları barındırır. CWP darbeli Kırıcısı benzersiz şekilleri ile kendi kendini bileyebilen muz şeklinde çekiçlerle donatılmıştır. Çekiçler ayrıca kullanım ömrünü artırmak için çift taraflı kullanılabilecek şekilde üretilirler. Öte yandan, takviye plakasına sağlam ve kolay bağlantıları sayesinde gevşek çalışmaya sebebiyet vermezler.

CWP Darbeli Kırıcısı makina bakımını kolaylaştırmak için kırma odasına maksimum erişim sağlar. Çekiçler kolaylıkla değiştirilebilmektedir.

 

Besleme boyutu: Maksimum 500mm

Kapasite: 300 T/Saat (Maksimum)