Hakkımızda

CWP Kömür Zenginleştirme Tesisleri Makine Sanayi Ticaret Ltd. Şti 1990 yılında kurulmuştur ve İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet göstermektedir. Ana faaliyet konumuz kömür, kum, altın gibi taneli malzemenin zenginleştirilmesi ve sınıflandırılması, taş kırma ve ilgili maden işleri için tesis ve ekipmanların dizayn, proses ve imalatıdır.

CWP özellikle kömür zenginleştirme sektöründeki yüksek deneyim ve etkileyici referanslarıyla Türkiye’de önde gelen firma olarak ün kazanmıştır.

CWP insanoğlunun ilerlemesi için doğal kaynakların etkin kullanılması ihtiyacını en son teknolojiyle gidermektedir. Teknolojiyi üretimdeki uluslararası normlar ile kömür zenginleştirmeyi iyileştirmek için sürdürülebilir gelişim ilkesi dahilinde sunmaktadır.

CWP’nin çeşitli önde gelen sanayileri kapsayan tesis ve ekipman portfolyosu dünya çapında yaklaşık 20 ülkedeki müşterilerine geniş bir yelpazede ileri teknoloji ürünler ve çözümler sunmaktadır. Müşterilerimize ekonomik anahtar teslim projelerle her geçen gün daha iyi hizmet verebilmek için sürekli sürdürülebilir teknolojilere yatırım yapmaktadır.

CWP bütün mühendislik, proses, üretim ve kurulum dahil hizmetler sunabilmektedir.

CWP ayrıca doğaya karşı hassastır ve çalışanlarının onu korumak için uğraştığı yollardan gurur duymaktadır. Ayrıca güvenli çalışma ortamımızı iyileştirmek için sürekli çabalarımız da meyvelerini vermektedir.